VIRTUALIOS PRAMOGOS

Pasinerk į INTERAKTYVIŲ PRAMOGŲ PASAULĮ tikrame kariniame bunkeryje – BUNKER ZONA!

VIRTUALI REALYBĖ

Virtualios realybės erdvė, kurioje Tu gali patirti tai, kas iki šiol buvo neįmanoma. Būdami pas mus, galėsite nusikelti į bet kurį pasaulio tašką, kosmosą, atsidurti po vandeniu ar fantastiniame pasaulyje. Sutikti banginį ar zombį. Kopti į kalnus ar pamatyti dinozaurus. Tai puiki pramoga Tau vienam, šeimai, draugų ar bendradarbių kompanijai. Siūlomos patirtys ir žaidimai paliks įspūdį visų amžių asmenims.

XBOX KINECT

Kinect − tai „Microsoft“ kompanijos sukurtas priedas Xbox 360 žaidimų konsolei, leidžiantis žaidimus valdyti kūno judesiais ar balsu be jokio pultelio. Jis stebi visą žmogaus kūną ir atpažįsta viso kūno judesius, todėl rankose nereikia laikyti papildomų valdymo įrenginių. Įrenginys turi 3 kameras. Viena filmuoja aplinką, kitos dvi − infraraudonieji sensoriai, leidžiantys įrenginiui matyti patalpą ir joje esančius žmones.

VAIRAVIMO SIMULIATORIUS

Mėgsti žiūrėti veiksmo filmus ir norėtum kaip filmo ,,Greiti ir įsiutę“ žvaigždės lėkti lenktyniniu automobiliu gatvėmis? O gal visada svajojai savo vairavimo įgūdžius patobulinti ekstremalaus vairavimo žiniomis? Nerizikuojant kitų ir savo sveikata ar turtu, tai gali išbandyti!

 

Kareivių g. 2G, 08248 Vilnius

+37068432326