BERNVAKARIS / MERGVAKARIS

 

Jūsų draugas (-ė) nusprendė susituokti? Ar jau nusprendėte, koks bus atsisveikinimo su viengungyste vakarėlis, kuris išliks jūsų atsiminimuose, nuotraukose? Paruoškite savo išradingumą ir pirmyn į „Bunker Zona“! Švęskite savo draugo bernvakarį ar draugės mergvakarį kartu su mumis. Mes garantuojame originalų, nematytą, pilną įspūdžių ir emocijų renginį.

Atsisveikinimo vakarai yra švenčiami nuo senovės: pirmieji, tai daryti pradėjo dar Spartoje (prieš penktąjį amžių prieš Kristų). Kaip ypatinga vakarienė, skirta garbingiems svečiams artimiausioje aplinkoje, buvo skirta jaunuolio sėkmei ir klestėjimui, pažadai dėl lojalumo savo draugams ir vyriškos draugystės tąsos po vedybų.

Pirmą kartą bernvakaris, kaip terminas buvo paminėtas Škotijos laikraštyje. Vėliau šią koncepciją išspausdino visas pasaulis. Bernvakario pavadinimas skirtingose šalyse skamba skirtingai. Kanadoje, JK, Airijoje tai „stag party“, Australijoje – „Buck‘s party“,  Prancūzijoje „enterrement de vie de garçon“ , Ispanijoje „ despedida de solteros y solteras“ ir t.t.

Moterų atsisveikinimas iki 1960-ųjų nebuvo populiarus, prieš tai jie apsiribojo susitikimu „santuokos pasiruošimui“, kur jaunoji kartais gaudavo dovanų. Šiandien moterys dažnai švenčia vakarėlius su draugėmis, vakarieniauja, šoka, linksminasi ir vis išradingiau į povedybinį gyvenimą išleidžia savo drauges.

Šiandien Lietuvoje taip pat yra labai populiarios bendrosios bernvakario/ mergvakario šventės, kuriose abiejų porų nariai kartu ar atskirai su draugais/ draugėmis švenčia šias šventes.

Atsisveikinimo metu pagrindinė idėja yra švęsti viengungystės pabaigą ir bendro gyvenimo pradžią, kitaip sakant naują bendrą projektą. Testai, užduotys kuriuos jūsų brangūs draugai parengs, reiks Jums tai atlikti ir kartu džiaugtis puikiais rezultatais.

Kareivių g. 2G, 08248 Vilnius

+37068432326